دیتاساینس

دیتاساینس یا علوم داده امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است چون قدرت واقعی تمام بیزنس های بزرگ دنیا با داده هایی که از کاربرانشان در اختیار دارند معنا پیدا کرده است. تمام این شرکت ها به اهمیت کلان داده ها پی برده اند و روی دیتاساینس سرمایه گذاری می کنند.

تصور کنید می توانید تحلیل کنید که مردم فلان منطقه‌ی جغرافیایی چه رنگ هایی را دوست دارند، چه نوع بویی را می پسندند و نسبت به چه نوع مواد غذایی یا پوشاکی علاقه نشان می دهند.

وقتی شما اپلیکیشن یا وبسایت یا در معنای عام نرم افزاری دارید که بیش از ۱۰ به توان ۶ کاربر دارد معنایش این است که شما احتمالا می توانید اطلاعات کاربردی فوق العاده ای از کاربران تان استخراج کنید، تحلیل کنید و نتیجه بگیرید. از خروجی این تحلیل می توانید به راحتی به پول بیشتر دست پیدا کنید.

نحوه کار یک دیتاساینتیست در قالب یک دوره جامع ۲۴ ساعته در ۶ جلسه‌ی ۴ ساعته و با ظرفیت محدود ۱۲ نفر در هر کد کلاسی در پژواک آکادمی برگزار می شود. در هر کد ۳ نفر از ۱۲ نفر بورسیه می شوند و هزینه ای بابت شرکت در دوره پرداخت نمی کنند. مابقی افراد که نهایتا ۹ نفر خواهند بود هزینه دوره که ۱.۹۲۰ میلیون تومان خواهد بود را می پردازند.

این دوره بعد از ۲۴ ساعت آموزش حضوری یک امتحان خواهد داشت که در صورت قبولی در امتحان مدرک مورد تایید وزارت علوم به فارغ التحصیلان اعطا می شود. دانشجویان دوره به ترتیب اولویت نمراتی که در آزمون گرفته اند و با نظر نهایی استاد دوره برای استخدام به بیزنس های مطرح و شناخته شده ای که با پژواک آکادمی همکاری دارند معرفی می شوند.

  • محل برگزاری کلاس ها در محله سعادت آباد تهران خواهد بود.
  • زمان کلاس ها نیز هر هفته ۲ جلسه‌ی ۴ ساعته در روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ و شامل یک پذیرایی ساده است.
  • هزینه دوره برای افرادی که بورسیه می شوند رایگان است.
  • و برای افرادی که بورسیه نشده اند ۱.۹۲۰ میلیون تومان است.

در آزمون ورودی برای بورسیه شدن در این دوره شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *